Kompaktory walcowe tabletkarki

Produkowanie tabletek opiera się przede wszystkim na prasowaniu (zgniataniu) mechanicznym. Zgniata się granulat albo tak zwaną masę tabletkową, która składa się z substancji czynnej mieszanej ze specjalnymi substancjami pomocniczymi. Prasowanie ma miejsce na specjalnej matrycy – to podstawowy element takich urządzeń jak tabletkarki. To właśnie na matrycy ma miejsce napełnianie masą tabletkową, a potem wypychanie gotowej już tabletki.

Biuro rachunkowe

Znalezienie dobrego biura rachunkowego nie jest łatwe. Jednak jeśli traficie Państwo na ofertę naszego biura, na pewno nie pożałujecie. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu bez trudu będziecie na pewno zadowoleni z naszych usług. Wszelkiego rodzaju rozliczenia oraz prowadzenie firmy nie są dla nas obce, dlatego też na pewno na bardzo wysokim poziomie zajmiemy się rachunkami Twojej firmy.

Nieruchomości

Każda nieruchomość posiada również znacznie inną cenę. Nigdy nie będzie się dało powiedzieć, iż coś nawet raz sprzedane za drugim razem pójdzie po tej samej cenie. Jesteśmy biurem nieruchomości stworzonym przez specjalistów, którzy doskonale wiedzą co robią. W naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych nieruchomości, do których na pewno można zaliczyć mieszkania, działki, domy, hale, obiekty oraz lokale.

Szkolenia dla firm

Firma oferuje profesjonalne szkolenia dla firm. Nasza oferta obejmuje szkolenia dla pracowników, jak i dla menadżerów. Zapraszamy wszystkich chętnych na profesjonalne szkolenia dla firm. Nasza firma szkoleniowa znana jest z dobrych szkoleń od wielu lat.

Agencja reklamowa

Nasza agencja reklamowa zajmuje się szeroko pojętą reklamą. Każdy klient jest traktowany indywidualne i dobieramy kierunek reklamy do potrzeb klienta. Zapraszamy wszystkie firmy z Wrocławia, okolic Wrocławia i całej Polski do współpracy.